Witam. Mam problem z ta pralka. otóż przy normalnym praniu silnik osiaga takie obroty jak przy wirowaniu.dlaczego??zaznaczam ze silnik i programator jest dobry. triak na module rowniez byl wymieniany wiec co???????? jak ktos ma jakies sugestie ,chocby najmniejsze niech pisze.
pozdrawiam.
pozdrawiam.