Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Pralka slim ładowana od frontu +-1300/1500

14 Jul 2019 07:51 294 3
  • Level 4  
    W naszej 13 letniej pralce padł programator zatem stoimy przed zakupem nowej pralki. Budżet nie jest ustalony (mamy się złożyć). Ale nie chcemy drogiego sprzętu.

- pralka ładowana od frontu
    - do max 45 cm (standardowo 85 x 60 cm, pod szafkę) (im mniejsza głębokość tym lepiej)
    - możliwość otwierania drzwiczek w trakcie prania
    - zależy nam na zakupie stacjonarnym (Neonet, Auchan, Media markt i ekspert, euro rtv AGD, sklep AGD w Częstochowie i okolicy)

Pan z serwisu polecił nam LG, Samsung, Amica.

odradził wszystkie europejskie, Indesit, Candy Electrolux (tutaj model był po 35 cm głębokości)

Może znajdzie się jeszcze jakiś producent warty uwagi bo wybór modeli jest ograniczony

Wstępnie wpadła mi w oko Amica 6103, 6123 dastanawiam się nad SAMSUNG WF60F4EFW0W Eco Bubble.
  • Level 30  
    Bolączką nowych pralek są szybko padające łożyska, z tego co wiem, to Amica ma możliwość wymiany łożysk, ponoć LG też, ale nie wiem które modele. Jeśli chodzi o Samsunga, to tańsze modele z pewnością nie mają takiej opcji.
  • Level 4  
    W zasadzie nie kierowałam się zakupem pod (tanią) naprawę
    Najważniejsze żeby nie przepłacać, miała w miarę ładny design. I była jak najwęższa.
    Obecna pralka ma 48-49, z blatem 55. Nie ma miejsca na nic. A do naprawy trzeba zdejmować armaturę