Sprawa ze sprzedawcą ma jeszcze jeden wątek, poza techniczny. Poczekam na odpowiedź od Corab.
Generalnie falownik działa. Od czasu do czasu wyskakują błędy i się wyłącza na kilka-kilkanaście godzin. Potem, znów się sam aktywuje, np po nocy, lub godzinie (dokładnie nie wiem).
Nie wygląda, że jest za dużo paneli, ponieważ w samo lato w słoneczne dni działał normalnie, a potrafi sie wyłączyć w pochmurny dzień, choć wydaje mi się, że może mieć tu wpływ nagłego wyjścia mocnego słońca z poza chmur.