Witam pisalem duzo wcześniej odnośnie problemu z podnosnikiem, metoda prob i błędów okazala soe ze problem jest z samym sterownikiem ehr, po przełożeniu od ciagnika kolegi calego sterownika wszystko dziala jak należy.
Jest mi w stanie ktos polecić pomóc jakiegos mechanika zeby do tego zobaczyć czy już nie da sie bic z tym zrobić?
Załączam na zdjęciu o co mi konkretnie chodzi
Jest mi w stanie ktos polecić pomóc jakiegos mechanika zeby do tego zobaczyć czy już nie da sie bic z tym zrobić?
Załączam na zdjęciu o co mi konkretnie chodzi