Witam od jakiegoś czasu posiadam napęd bramy garażowej beninca jim 3 . Wczoraj montowałem mechanizm bramy wjazdowej padło na FAAC 391 chciałem żeby działało wszystko po jednym pilocie. Za razem brama wjazdowa jak i garażowa jak się okazało beninca jim 3 działa na paśmie 433,92 MHz, a FAAC 391 na 868,35 MHz jak to rozwiązać ? Coś dokupić do sterownika bramy garażowej podpowie ktoś co i jak krok po kroku jakie to będą koszta i czy sam jestem w stanie to zrobić .