Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Ustawienia Samsung 55RU8002

21 Lis 2019 10:45 222 1
  • Poziom 15  
    Witam

Mam wrażenie, że telewizor jest cały czas wygaszony mimo, że naciska się przycisk wł/wył , ponieważ po ponownym włączaniu od razu się włącza i jest w miejscu jakim ostatnio został wyłączony i trwa to sekundę. Czy ma jakiś tryb czuwania i ciągle pobiera prąd ? Jeżeli tak to jak to wyłączyć. Nie mogę też znaleźć menu serwisowego jak w poprzednim TV

Druga sprawa mam dekoder MAG254 do telewizja, który jest podłączony pod TV w gniazdo HDMI1, telewizor znalazł go jak JABMOX i steruje się nim za pomocą pilota do telewizora co jest bardzo wygodne. Problem w tym, że on wógólę się nie wyłącza mimo ustawienia w dekoderze, że reakcja na HDMI natychmiast. Widać to po diodzie, zrobiłem też test, włączyłem ustawień dekodera, wyłączyłem TV a po nocy od razu pokazało się okno tych ustawień.Dodam, że w poprzednim telewizorze, samsung le40c650 po jego wyłączeniu dekoder sam się wyłączał a po włączaniu tv dekoder sam się włączał. Wrzucam zdjęcia z ustawień, przepraszam za kiepską jakość.
    Co to za opcja rozszerzenie sygnału wejściowego ?
    TV ma firmware 1315, nie wykrywa żadnej aktualizacji ale na stronie samsung jest 1318, dlaczego ?

• Poziom 43  
    rustin napisał:
    Wrzucam zdjęcia z ustawień, przepraszam za kiepską jakość.

Nie ma za co bo nie ma czego oglądać.