Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Ustawienia Samsung 55RU8002

rustin 21 Nov 2019 10:45 498 1
    rustin
    Level 15  
    Witam

Mam wrażenie, że telewizor jest cały czas wygaszony mimo, że naciska się przycisk wł/wył , ponieważ po ponownym włączaniu od razu się włącza i jest w miejscu jakim ostatnio został wyłączony i trwa to sekundę. Czy ma jakiś tryb czuwania i ciągle pobiera prąd ? Jeżeli tak to jak to wyłączyć. Nie mogę też znaleźć menu serwisowego jak w poprzednim TV

Druga sprawa mam dekoder MAG254 do telewizja, który jest podłączony pod TV w gniazdo HDMI1, telewizor znalazł go jak JABMOX i steruje się nim za pomocą pilota do telewizora co jest bardzo wygodne. Problem w tym, że on wógólę się nie wyłącza mimo ustawienia w dekoderze, że reakcja na HDMI natychmiast. Widać to po diodzie, zrobiłem też test, włączyłem ustawień dekodera, wyłączyłem TV a po nocy od razu pokazało się okno tych ustawień.Dodam, że w poprzednim telewizorze, samsung le40c650 po jego wyłączeniu dekoder sam się wyłączał a po włączaniu tv dekoder sam się włączał. Wrzucam zdjęcia z ustawień, przepraszam za kiepską jakość.
    Co to za opcja rozszerzenie sygnału wejściowego ?
    TV ma firmware 1315, nie wykrywa żadnej aktualizacji ale na stronie samsung jest 1318, dlaczego ?
    Kamery 3D Time of Flight - zastosowania w przemyśle. Darmowe szkolenie 16.12.2021r. g. 10.00 Zarejestruj się
    sosarek

Level 43  
    rustin wrote:
    Wrzucam zdjęcia z ustawień, przepraszam za kiepską jakość.

Nie ma za co bo nie ma czego oglądać.