W lampkach na balkonie, posiadam akumulatory dedykowane (AA i AAA) "VARTA solar".
Czy trzeba je wyjmować na zimę, gdy owe lampki nie są włączane i nie świecą cały sezon?
Bo de facto ładują się (choć słońce i światło raczej słabe) - przez cały czas.
Czy trzeba je wyjmować na zimę, gdy owe lampki nie są włączane i nie świecą cały sezon?
Bo de facto ładują się (choć słońce i światło raczej słabe) - przez cały czas.