Witam,
O "tylko otwieraniu" FAACa wiele tu postów - w tym jeden mój, ale teraz mam kolejny przypadek...
1. status początkowy - BRAMA ZAMKNIĘTA - na wyświetlaczu 00
2. naciskam przycik pilota - BRAMA SIE OTWIERA - na wyświetlaczu 01
>>> pierwsze dziwne zachowanie - jak naciskam przycisk pilota brama staje 00 i po kolejnym dalej się otwiera 01 (powinna na przemian zamykać/otwierać)
3. dojeżdża do końca i kończy się otwierać - status na wyświetlaczu 02 - POZOSTAJE W 02, choć czasem mignie 03 ??? - zamyka się na magnesie końcowym.
i teraz jest różnie: - naciskam przycisk pilota - włącza się 06 i
- rusza zamykanie, ale po kilku centymetrach staje 06->00 - 90% przypadków
- zdarzyło się że dojechała do końca i się poprawnie zamknęła i można było ją otworzyć - 5% przypadkow
- zdarzylo się ze nie chciała ruszyc wcale - 5%
każde przyciśniecie pilota widać ze jest rejestrowane - błyska dioda na płycie... sprawdziłem rozne piloty...
ma ktoś pomysl co jest?
PS. miałem wcześniej podobne zachowanie - pies przywalił w mechanizm bramy aż ruszyła się płytka modułu zdalnego sterowania - docisnąłem i działało OK... ale objaw był podobny... teraz dociskanie nic nie dało... no i dziwne, bo widać po płycie, że odbiera sygnał pilota (miga dioda)
z góry dzięki,
Rafał
O "tylko otwieraniu" FAACa wiele tu postów - w tym jeden mój, ale teraz mam kolejny przypadek...
1. status początkowy - BRAMA ZAMKNIĘTA - na wyświetlaczu 00
2. naciskam przycik pilota - BRAMA SIE OTWIERA - na wyświetlaczu 01
>>> pierwsze dziwne zachowanie - jak naciskam przycisk pilota brama staje 00 i po kolejnym dalej się otwiera 01 (powinna na przemian zamykać/otwierać)
3. dojeżdża do końca i kończy się otwierać - status na wyświetlaczu 02 - POZOSTAJE W 02, choć czasem mignie 03 ??? - zamyka się na magnesie końcowym.
i teraz jest różnie: - naciskam przycisk pilota - włącza się 06 i
- rusza zamykanie, ale po kilku centymetrach staje 06->00 - 90% przypadków
- zdarzyło się że dojechała do końca i się poprawnie zamknęła i można było ją otworzyć - 5% przypadkow
- zdarzylo się ze nie chciała ruszyc wcale - 5%
każde przyciśniecie pilota widać ze jest rejestrowane - błyska dioda na płycie... sprawdziłem rozne piloty...
ma ktoś pomysl co jest?
PS. miałem wcześniej podobne zachowanie - pies przywalił w mechanizm bramy aż ruszyła się płytka modułu zdalnego sterowania - docisnąłem i działało OK... ale objaw był podobny... teraz dociskanie nic nie dało... no i dziwne, bo widać po płycie, że odbiera sygnał pilota (miga dioda)
z góry dzięki,
Rafał