Witam.
Kupiłem router vodafone easybox 802 i wpiąłem modem huawei e3372 z kartą z sieci Otvarta (Plus) oraz drugi taki sam modem z kartą w Plusie. Żadnego z modemów router nie widzi (w zakładce EXTRAS widnieje "No UMTS-Stick inserted"). Niebieska dioda na modemie mruga- czyli jest zasilony. Mimo różnych wprowadzonych zmian, dalej nic... Tracę cierpliwość... Próba wgrania nowszego firmu za każdym razem nieudana (przy podłączonym routerze do kompa, ten widzi połączenie z routerem a nie z internetem). Jest ktoś w stanie pomóc?
Kupiłem router vodafone easybox 802 i wpiąłem modem huawei e3372 z kartą z sieci Otvarta (Plus) oraz drugi taki sam modem z kartą w Plusie. Żadnego z modemów router nie widzi (w zakładce EXTRAS widnieje "No UMTS-Stick inserted"). Niebieska dioda na modemie mruga- czyli jest zasilony. Mimo różnych wprowadzonych zmian, dalej nic... Tracę cierpliwość... Próba wgrania nowszego firmu za każdym razem nieudana (przy podłączonym routerze do kompa, ten widzi połączenie z routerem a nie z internetem). Jest ktoś w stanie pomóc?