Witam,
przychodzę z przykrą sprawą. Kupiłem na morele Monitor AOC Q27G2U posłużył mi on 3 dni. Po tym czasie sam z siebie spadł i rozbiła się matryca (zdj). Wszystko przez podpurke, która jest strasznie chwiejna i słaba. Nie wydaje mi się abym źle ją zamontował. Co zostaje mi zrobić w takiej sytuacji? Monitor stał u mnie dosłownie 3 dni. Miał ktoś podobną sytuację, i jak się skończyła?
przychodzę z przykrą sprawą. Kupiłem na morele Monitor AOC Q27G2U posłużył mi on 3 dni. Po tym czasie sam z siebie spadł i rozbiła się matryca (zdj). Wszystko przez podpurke, która jest strasznie chwiejna i słaba. Nie wydaje mi się abym źle ją zamontował. Co zostaje mi zrobić w takiej sytuacji? Monitor stał u mnie dosłownie 3 dni. Miał ktoś podobną sytuację, i jak się skończyła?