Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Czy podane niżej radio pasuje do Peugeota 407?

03 Kwi 2020 18:21 345 13
  • Poziom 3  
    Czy podane niżej radio jeżeli ma w specyfikacji podany rozmiar 1DIN podejdzie do Peugeota 407 sedan z 2004 roku? Złącze i separator radiowy zamówię osobno
    Radio samochodowe PIONEER MVH-S120UB
  • Poziom 3  
    Obecnie mam fabryczne i właśnie chcę zmienić bo mam głośniki jbl 50w z tyłu w drzwiach i z przodu jvc 40w, i chcę pod nie radio zamówić 4x50w tylko dopytuje się czy się zmieści bez problemu ten pioneer 1DIN za fabryczne, a złącza i separator zamawiam osobno do tego pioneera.

• Poziom 43  
    Radio wejdzie, nie wiem czy nie będzie potrzeba zakupić ramki.
    Nie będzie działał wyświetlacz na konsoli środkowej najprawdopodobniej.
  • Poziom 9  
    Radio odpowiada za sterowanie klimatyzacją oraz za działanie wyświetlacza na konsoli środkowej. Dodatkowo utracisz sterowanie z kierownicy i nie kojarzę żeby do 407 były oddzielne ramki. Zostaje dedykowane radio na Androidzie, któreś z seryjnych z wyświetlaczem, albo kupno jakiegoś uniwersalnego 2 DIN i próba dopasowania dekodera CANa. Wiem, bo sam przerabiałem ten temat.
  • Poziom 3  
    W mojej 407 panel radia mam oddzielnie niż konsola do klimatyzacji i też po drugie nie mam sterowania w kierownicy, sprawdzałem i da się zamienić radio, i są dedykowane ramki.

Dodano po 5 [minuty]:

Sorry sterowanie jest ale go nie używam, miałem poprzednio Reno Megan i też miałem fabryczne radio usunięte i wstawione uniwersalne jvc, i też sterowanie przy kierownicy nie działało
  • Poziom 9  
    Nie ma znaczenia, że klimatyzacja jest osobno (w każdym 407 jest), obsługa idzie przez radio. Wyciągnij sobie panel sterowania klimą i zobacz gdzie idą przewody. To samo z dodatkowymi funkcjami takimi jak automatyczne światła, czujniki parkowania i kilka innych.
  • Poziom 37  
    p11k napisał:
    Nie ma znaczenia, że klimatyzacja jest osobno (w każdym 407 jest), obsługa idzie przez radio.

Tylko jesli jest RT3.

Przy RD4 nie trzeba radia do sterowania klimatyzacją.

Dodano po 33 [sekundy]:

p11k napisał:
    nie kojarzę żeby do 407 były oddzielne ramki.

Są.

Dodano po 33 [sekundy]:

Nordi95 napisał:

Jakie jest teraz radio ?
  • Poziom 3  
    SZYMON BYDGOSZCZ napisał:
    p11k napisał:
    Nie ma znaczenia, że klimatyzacja jest osobno (w każdym 407 jest), obsługa idzie przez radio.

Tylko jesli jest RT3.

Przy RD4 nie trzeba radia do sterowania klimatyzacją.

Dodano po 33 [sekundy]:

p11k napisał:
    nie kojarzę żeby do 407 były oddzielne ramki.

Są.

Dodano po 33 [sekundy]:

Nordi95 napisał:

Jakie jest teraz radio ?

https://obrazki.elektroda.pl/4488211500_1586160725.png

Dokładnie jak na zdjęciu, zdjęcie z neta bo w robocie jestem, ale dokładnie takie samo mam
  • Poziom 9  
    Przez radio jest chociażby sterowanie automatyczną klimą, Miałem RD4 i musiałem to ustawiać na nowym radiu z Androidem.
  • Poziom 37  
    p11k napisał:
    Przez radio jest chociażby sterowanie automatyczną klimą, Miałem RD4 i musiałem to ustawiać na nowym radiu z Androidem.

Co za bzdury piszesz ?!

Przez radio przełaczasz tylko opcje klimy 2 stefowej w jedną strefe.

Mozesz wyjąć radio i klima sterujesz bezpośrednio z panela klimy.

Do wyświetlacza info idzie po canie.

Dodano po 2 [minuty]:

Nordi95 napisał:
    Dokładnie jak na zdjęciu, zdjęcie z neta bo w robocie jestem, ale dokładnie takie samo mam

To można wymianić radio na niefabryczne.

Sterowanie wyświetlaczem ze sterowania pod kierownica masz uaktywnione ?

Musi być aktywne zeby obsługiwać komputer pokładowy i do ustawienia zegarka.

Dodano po 1 [minuty]:

p11k napisał:
    To samo z dodatkowymi funkcjami takimi jak automatyczne światła, czujniki parkowania i kilka innych.

To wszystko mozna zrobic ze sterowania pod kierownicą.

Dodano po 1 [minuty]:

SZYMON BYDGOSZCZ napisał:
    Miałem RD4 i musiałem to ustawiać na nowym radiu z Androidem.

Przy badziewiu z androidem wymieniasz tez wyświetlacz a przy :

Nordi95 napisał:
    PIONEER MVH-S120UB

wyświetlacz oryginalny zostaje.
  • Poziom 3  
    Chciałbym napisać, że montaż radia udał się bezproblemowo, nie utraciłem sterowania nawiewem czy temperaturą (zdjęcia w załączniku), jedyne co straciłem to sterowanie z kierownicy ale o tym to wiedziałem i wcale mi to nie przeszkadza. Dzięki wszystkim za pomoc. Czy podane niżej radio pasuje do Peugeota 407? Czy podane niżej radio pasuje do Peugeota 407?