Szanowni państwo,
zacznę od tego że jestem totalnym laikiem więc proszę nie krzyczeć. Mój problem wygląda następująco, posiadam od niedawna światłowód w domu jednorodzinnym. Router został podłączony na parterze w salonie. Problem jest z zasięgiem WI-FI na piętrze gdzie często urządzenia (laptop, smartfon, telewizor) tracą zasięg. Na parterze z zasięgiem nie ma żadnego problemu. Czy ktoś znający temat mógłby mi doradzić jak rozwiązać mój problem? Z góry dziękuję za pomoc i pozdrawiam użytkowników
zacznę od tego że jestem totalnym laikiem więc proszę nie krzyczeć. Mój problem wygląda następująco, posiadam od niedawna światłowód w domu jednorodzinnym. Router został podłączony na parterze w salonie. Problem jest z zasięgiem WI-FI na piętrze gdzie często urządzenia (laptop, smartfon, telewizor) tracą zasięg. Na parterze z zasięgiem nie ma żadnego problemu. Czy ktoś znający temat mógłby mi doradzić jak rozwiązać mój problem? Z góry dziękuję za pomoc i pozdrawiam użytkowników