Witam wszystkich chcacych mi pomoc
a moj problem polega na tym ze na jednym kanale pojawiły mi sie szumy takie jak słychac w radju ktore nie jest wysterowane . szum ten słychas non stop lecz nie jest rowny tylko raz ciszej raz głosniej i od czasu do czasu włacza sie dioda "zabezpieczenie"i pstyka przekaznik z głosnikow jednak gdy odłacze wejscie koncowki od przedwzmacniacza to wszystko jest dobrze czyli problem jest w przedwzmacniaczu czy moze ktos spodkał sie z takim problemem ?? za wszelkie podpowiedzi z gory dzieki