Witam.
Mam 2 kolumny 15-20 litrowe DUALa z kompletu wiezy Marantza.
Kolumny są w obudowie zamkniętej, wypchane w srodku.
Są to 3 drozne kolumny, z mozliwoscia podlaczenia na 4 lub 8 Ohmow.
Glosnik wysokotonowy i sredniotonowy są 4 Ohmowe i planuje kupic do nich niskotonowy bo sie zniszczyl.
Nie mam starego glosnika wiec nie mam pewnosci ze byl on 4 Ohmowy ale skoro poprzednię są 4 ohmowe to wydaje mi sie ze powinienem niskotonowy takze kupic 4 Ohmowy.
Kolumny podłączone są do Maratnza 1050 gdzie mam podlaczone na 4 Ohmy. (4x25vat na 8 Ohmow).
Chcialbym sie doradzic Was ktore kupic glosniki z ponizszych ktore wybralem. Chcialem zaznaczyc ze zalezy mi na jakosci ale nie mam za duzo kasy wiec stad takie tanie. A o wymianie zwrotnic nie myslalem bo mam oryginalne z tego sprzetu i nie są najgorsze.
1. http://www.empire.com.pl/TVM-ACOUSTICS/niskotonowy/arn-226-03-4.htm
2. http://www.empire.com.pl/TVM-ACOUSTICS/niskotonowy/arn-200-05-4.htm
Albo co powiecie na glosnika z STXa? - 120watt 20cm srednicy 4ohm, cena 30-35zl. ??
Co do STXow to nie moge teraz umiescic linka bo stronka mi sie nie laduje.
Aha, mam tez ozliwosc kupienia glosniki TONSILa po regeneracji za 30zl 80 watoew..
Dzieki wszystkim za odpowiedzi, kazda Wasza opinia jest dla mnie cenna. Pozdro
Mam 2 kolumny 15-20 litrowe DUALa z kompletu wiezy Marantza.
Kolumny są w obudowie zamkniętej, wypchane w srodku.
Są to 3 drozne kolumny, z mozliwoscia podlaczenia na 4 lub 8 Ohmow.
Glosnik wysokotonowy i sredniotonowy są 4 Ohmowe i planuje kupic do nich niskotonowy bo sie zniszczyl.
Nie mam starego glosnika wiec nie mam pewnosci ze byl on 4 Ohmowy ale skoro poprzednię są 4 ohmowe to wydaje mi sie ze powinienem niskotonowy takze kupic 4 Ohmowy.
Kolumny podłączone są do Maratnza 1050 gdzie mam podlaczone na 4 Ohmy. (4x25vat na 8 Ohmow).
Chcialbym sie doradzic Was ktore kupic glosniki z ponizszych ktore wybralem. Chcialem zaznaczyc ze zalezy mi na jakosci ale nie mam za duzo kasy wiec stad takie tanie. A o wymianie zwrotnic nie myslalem bo mam oryginalne z tego sprzetu i nie są najgorsze.
1. http://www.empire.com.pl/TVM-ACOUSTICS/niskotonowy/arn-226-03-4.htm
2. http://www.empire.com.pl/TVM-ACOUSTICS/niskotonowy/arn-200-05-4.htm
Albo co powiecie na glosnika z STXa? - 120watt 20cm srednicy 4ohm, cena 30-35zl. ??
Co do STXow to nie moge teraz umiescic linka bo stronka mi sie nie laduje.
Aha, mam tez ozliwosc kupienia glosniki TONSILa po regeneracji za 30zl 80 watoew..
Dzieki wszystkim za odpowiedzi, kazda Wasza opinia jest dla mnie cenna. Pozdro