Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Plexi do piaskarki kabinowej 90l.

filip2431 24 Apr 2022 17:31 150 5
    filip2431
    Level 3  
    Witam.
    Tak jak w temacie, mam do niej samoprzylepne folie ale któregoś razu stwierdziłem, ze wymontuje tą plexi całą i po prostu umyje. Bo gdy do plexi montowałem tą folię ochronną, na fabrycznej taśmie i po pewnym czasie jeszcze doszła na bokach szara taśma i później zaczął się tam zbierać bród i się wszystko odklejało to stwierdziłem, że tą plexi umyję, ale w końcu stanęło na tym, że piaskowałem bez foli i się trochę wypiaskowała. Czytałem w podobnym temacie, że te szyby co niektórzy opalają bym mógł spróbować, ale wolę mieć w zapasie w razie czego. I tak samo uszczelki czy można próbować za pomocą opalarki uratować stare czy po prostu kupić nowe i tyle i też jakie i tak są uszczelki i jakie plexi czy najzwyczajniejsze o jakiejś grubości wystarczy czy musi być jakieś konkretne wytrzymujące jakieś niewiadome siły? Piaskarka jest ze sklepu Mirex jak się dobrze orientuje. Kupowana przez allegro.
    Pozdrawiam.
    vodiczka
    Level 43  
    filip2431 wrote:
    ale w końcu stanęło na tym, że piaskowałem bez foli i się trochę wypiaskowała.
    Wypoleruj i będzie jak nowa ;)
    filip2431
    Level 3  
    Papier wodny jakiej gradacji i co z uszczelką?
    filip2431
    Level 3  
    Zwykła piaskarka kabinowa 90l. Można kupić z allegro i na jakieś konkretne obciążenia czy zwykła? Bo nikt mi jakoś nie napisał.