Mam taras, który nie ma właściwego spadku. Zawsze stoją jakieś kałuże i w efekcie tego po zimie częściowo beton się rozwarstwił w kilku miejscach. Zapytałem fachowca budowlańca o to co mogę teraz zrobić. Zachwalał zaprawę wyrównującą Nivoplan firmy Mapei. Według instrukcji można ją nakładać w warstwie od 3 do 50 mm. Czy najpierw powinienem połatać większe ubytki a następnie (jak to wyschnie) całość zaciągnąć przy pomocy łaty (pacy)? Czym zabezpieczyć potem ten taras aby woda dobrze po nim spływała. Chodzi o to, że na tym betonie chcę zrobić taras wentylowany z desek kompozytowych.