laik42 napisał: Nie wiem po co te złośliwości. Pytam bo nie wiem. Liczę na pomoc kogoś kto wie, a nie na złośliwości zakompleksionego ćwierćanalfabety, który nie wie że nie "pisze" tylko " jest napisane". A tak serio to nawet nie wiedziałem, że LM sprzedają w pudełkach.
Dodano po 2 [minuty]:
Powtarzam - kupuję najlepsze dostępne. A do Faterlandu mam za daleko.
Czepianie się, nie można zrozumieć co pisze ale można zrozumieć co jest napisane
Pudełko to nie opakowanie ale puszko to jest opakowanie
nie jestem mądralą
Moderowany przez CameR:Reg. 3.1.9. Nie ironizuj i nie bądź złośliwy w stosunku do drugiej strony dyskusji. Uszanuj odmienne zdanie oraz inne opinie na forum.
Reg. 3.1.11. Nie wysyłaj wiadomości, które nic nie wnoszą do dyskusji.