Witam wszystkich,wczoraj jak wiercilem w ścianie uszkodziłem izolacje przewodów z licznika do roznicowki po czy "wysadziło" prąd,jakoś w kit myślę że usunąłem usterkę oddzielając i izolując żyłę niebieska i czerwoną a teraz nie wiem co zrobić bo licznik nie chodzi 😉 mogę go jakoś szybko włączyć czy Enea musi przyjechać nie posiadam wiedzy na ten temat jak mógł by ktoś pomóc to bym był wdzięczny