Witam, posiadam kompresor Herkules 60/10/100
Model :w3-100 cm3
Otoz pocztkowo byl na zasilanie tzw. siłe 430volt
Po zamianie przewodow przez kolege konpresor chodzil na 220v ale chodzil zaledwie 2 minuty dla sprawdzenia czy wgl dziala. Odstał 5 lat i przyszla pora na uruchominie na stałe otoż po podlaczeniu wysadza korek w domu korek jest 20Amperowy nie ma zadnego innego obciazenia jest sam kompresor podpiety sprawdzalem czy silnik sie kreci lekko ale chodzi delikatnie i tu moje pytanie czy ktos moglby stwierdzic przypuszczalnie czy wszystko jest okej z tym ustawieniem przewodow wrzucę zdjecia. Z gory dziekuje za pomoc i zainteresowanie
Model :w3-100 cm3
Otoz pocztkowo byl na zasilanie tzw. siłe 430volt
Po zamianie przewodow przez kolege konpresor chodzil na 220v ale chodzil zaledwie 2 minuty dla sprawdzenia czy wgl dziala. Odstał 5 lat i przyszla pora na uruchominie na stałe otoż po podlaczeniu wysadza korek w domu korek jest 20Amperowy nie ma zadnego innego obciazenia jest sam kompresor podpiety sprawdzalem czy silnik sie kreci lekko ale chodzi delikatnie i tu moje pytanie czy ktos moglby stwierdzic przypuszczalnie czy wszystko jest okej z tym ustawieniem przewodow wrzucę zdjecia. Z gory dziekuje za pomoc i zainteresowanie