Witam. Błąd P0171. Nieprawidłowa mieszanka, coś tam z ciśnieniem. Auto niby zapala normalnie ale po chwili zaczyna szarpać, strzelać w tłumik i w końcu gaśnie. Dopiero za którymś razem odpali normalnie. Ogólnie taki problem z zapalaniem mam od kilku lat. Do tej pory tylko w ciepłe dni nie chciał palić (wiosna lato), im cieplej tym gorzej palił. Na LPG palił normalnie a na benzynie nie. Teraz to i w zimę nie pali. Mechanicy już nie wiedzą co wymienić. Minionego lata udało mi się na chwilę naprawić, wymieniłem wtryski gazu, reduktor, przewody gazu, przez instalację LPG mógł łapać lewe powietrze, było miesiąc spokoju. Ostatnio dopatrzyłem się że mam pękniętą obudowę filtra powietrza, ale przed filtrem i po ściągnięciu wężyka z odmy zamiast ciśnienie uchodzić z odmy to ona lekko zasysa. W sumie to ta odma to sam króciec wystający z pokrywy zaworów. Podpowie ktoś coś? Ręce opadają.