Mam zator w kominie wentylacyjnym. Kupiłem specjalnie dalmierz laserowy by zmierzyć w którym miejscu i niestety ten nie może zmierzyć. Wyskakuje błąd. Odległości do ścian przedmiotów ładnie wskazuje. Zator jest na pewno powyżej 5 m. Dalmierz w pomiarze ciągłym pokazuje maks. nieco ponad 2 m, a tak przeważnie error. Czy to dla niego za wąsko? Jakieś 14x14 cm. To że jest zator wynika z braku przepływu powietrza , pajęczyn i wąskiego obiektu złapanego ledwo na zdjęciu, jakby bok cegły. Komin był remontowany 10 lat temu i jakoś nikt nie zwrócił uwagi na ten kanał. Pewnie gruz poleciał do środka.