Czy wolisz polską wersję strony elektroda?
Nie, dziękuję Przekieruj mnie tammarcinn998 napisał:Bo muszą być wciśnięte 2 styczniki. Pierwszy, załączający (często zabezpiecziny termikiem) i drugi rozruchowy (gwiazda). Później puszcza stycznik gwiazdy i załącza stycznik trójkąta. Pierwszy jest cały czas włączony. Gdzie jest termik (termiki) zależy od schematu połączeń.przy mechanicznym wciśnięciu stycznika też się nic nie dzieje
marcinn998 napisał:Czy jestem w stanie samemu cokolwiek sprawdzić przy pomocy multimetru?