Witam,
Robię takie rzeczy koleżeńsko, i już się szykują dwie inne i ten problem zajmuje mi najwięcej czasu, mianowicie założenie czujnika otwarcia bramy garażowej na przykład do modułu Zamel.
U wujka przykleiłem do prowadnicy czujnik krańcowy z dźwignią, ale u kolegi już się tak nie dało, więc przykręciłem do sufitu blachę z przykręconym w środku włącznikiem stopu hamulca od samochodu który jest włączany kolejną przykręconą blachą to ramienia pociągowego bramy.
Czy znacie jakiś dobry sprawdzony sposób na montaż takiego czujnika przy bramach czy to uchylna czy segmentowa?
Dziękuję za pomoc
Robię takie rzeczy koleżeńsko, i już się szykują dwie inne i ten problem zajmuje mi najwięcej czasu, mianowicie założenie czujnika otwarcia bramy garażowej na przykład do modułu Zamel.
U wujka przykleiłem do prowadnicy czujnik krańcowy z dźwignią, ale u kolegi już się tak nie dało, więc przykręciłem do sufitu blachę z przykręconym w środku włącznikiem stopu hamulca od samochodu który jest włączany kolejną przykręconą blachą to ramienia pociągowego bramy.
Czy znacie jakiś dobry sprawdzony sposób na montaż takiego czujnika przy bramach czy to uchylna czy segmentowa?
Dziękuję za pomoc