Witam
Pralka Electrolux EWT1367VDW wkładana od góry.
913217221
Uszkodziło się łożysko (strona czynna), rozebrałem pralkę i po wyjęciu uszkodzonego łożyska została taka tuleja z blachą? Czy ją należy wyciągnąć i jak to zrobić, próbowałem pukać młotkiem, ale nie chce odejść.
Pralka Electrolux EWT1367VDW wkładana od góry.
913217221
Uszkodziło się łożysko (strona czynna), rozebrałem pralkę i po wyjęciu uszkodzonego łożyska została taka tuleja z blachą? Czy ją należy wyciągnąć i jak to zrobić, próbowałem pukać młotkiem, ale nie chce odejść.