Witam nabyłem ostatnio taki programator z Chin, niestety chińczyk nie przysłał mi linka do sterowników/oprogramowania do tego programatora.
Programator ma wejście USB jednak to wejście ma podłączone tylko zasilanie i służy wyłącznie do zasilania urządzenia. Cała transmisja przebiega po RSie, Sprzedawca w zestawie dodał konwerter RSa na USB, jednak brak jakiegokolwiek softu co by można było zgrać/wgrać hexa na procka, mam kilka C51 / C52 do zaprogramowania.
Poradzicie coś czym można by było połączyć się z programatorem, a może ktoś z Was używa takiego programatora.
Może uda się go uruchomić, póki co to na razie utopione 80zł.
Pozdrawiam...
Programator ma wejście USB jednak to wejście ma podłączone tylko zasilanie i służy wyłącznie do zasilania urządzenia. Cała transmisja przebiega po RSie, Sprzedawca w zestawie dodał konwerter RSa na USB, jednak brak jakiegokolwiek softu co by można było zgrać/wgrać hexa na procka, mam kilka C51 / C52 do zaprogramowania.
Poradzicie coś czym można by było połączyć się z programatorem, a może ktoś z Was używa takiego programatora.
Może uda się go uruchomić, póki co to na razie utopione 80zł.
Pozdrawiam...