Nowy dom, jeszcze nie mieszkam, dwie bramy panelowe szerokości 2,5m i dwa (nowe) napędy faac d600. Po ustawieniu wyższej czułości wykrywania przeszkody oba napędy przy zamykaniu w losowych położeniach bram zmieniają kierunek na otwieranie. Czasem cofną się raz, czasem 3 razy przy zamykaniu, a czasem zamkną się bez problemu. Rozsprzęglone bramy poruszają się płynnie, swobodnie zamykam je jedną ręką. Gdy przytrzymam bramy ręką napęd całkiem mocno je dociśnie zanim zmieni kierunek.
Po przestawieniu czułości na "low" bramy zamykają się bez problemów ale na koniec aż trzeszczą, tak mocno są dociskane. Wiem że można przeprogramować punkt końcowy zamykania, ale chciałbym w zostać przy większej czułości.
Jak rozwiązać problem?
Po przestawieniu czułości na "low" bramy zamykają się bez problemów ale na koniec aż trzeszczą, tak mocno są dociskane. Wiem że można przeprogramować punkt końcowy zamykania, ale chciałbym w zostać przy większej czułości.
Jak rozwiązać problem?