Cześć,
buduję dom, mamy w planach ułożenie podłogówki samodzielnie, istalator tylko do gazu + podłączenia zaworów + regulacji. Jednak żeby nie drapać się po głowie "co z czym i do czego" wolałabym, żeby ktoś obeznany w temacie mi to ładnie rozrysował, policzył co ile rurki i jaki osprzęt. Wiem, że na forum są takie osoby, kiedyś widziałam nawet jakieś "polecajki", ale już nie umiem tego odkopać.
Od razu mówię, zakładam system z oddzielnym sterowaniem temp. każdego pomieszczenia + z aplikacji.
buduję dom, mamy w planach ułożenie podłogówki samodzielnie, istalator tylko do gazu + podłączenia zaworów + regulacji. Jednak żeby nie drapać się po głowie "co z czym i do czego" wolałabym, żeby ktoś obeznany w temacie mi to ładnie rozrysował, policzył co ile rurki i jaki osprzęt. Wiem, że na forum są takie osoby, kiedyś widziałam nawet jakieś "polecajki", ale już nie umiem tego odkopać.
Od razu mówię, zakładam system z oddzielnym sterowaniem temp. każdego pomieszczenia + z aplikacji.