Wentylator ma osobno wyciągnięte przewody ze złączem (czerwony/czarny). Z kostki AV wychodzi podobne złącze (niebieski/czarny). Czy to należy z sobą połączyć jak na zdjęciu pierwszym? W menu jest opcja włączenia wentylatora, ale w zasadzie jest nieaktywna. Chińczyk nie dał żadnego papiera. Jakieś pomysły? Mam taką koncepcję, że jest wewnątrz włącznik termiczny i wtedy pojawia się napięcie na kostce niebieski/czarny?
Wentylator ma osobno wyciągnięte przewody ze złączem (czerwony/czarny). Z kostki AV wychodzi podobne złącze (niebieski/czarny). Czy to należy z sobą połączyć jak na zdjęciu pierwszym? W menu jest opcja włączenia wentylatora, ale w zasadzie jest nieaktywna. Chińczyk nie dał żadnego papiera. Jakieś pomysły? Mam taką koncepcję, że jest wewnątrz włącznik termiczny i wtedy pojawia się napięcie na kostce niebieski/czarny?