Witam,
od pewnego czasu jestem posiadaczem w/w sprzętu, tylko niestety nie posiadam do niego instrukcji podpięcia. Coś znalazłem w internecie, ale niestety nie mogę sobie poradzić z podpięciem i ustawieniem w opcjach amplitudera. W zestawie jest subwoofer, amplituder i 5 głośników. Podpięcie pod TV wygląda w ten sposób, że HDMI wpisałem w HDMI OUT i do TV, optical również do portu w TV, Subwoofer z amplituderem i głośniki. I teraz nie wiem czy w TV SONY muszę też coś zmienić czy już nie. Za wszelkie rady bardzo dziękuję 😀
od pewnego czasu jestem posiadaczem w/w sprzętu, tylko niestety nie posiadam do niego instrukcji podpięcia. Coś znalazłem w internecie, ale niestety nie mogę sobie poradzić z podpięciem i ustawieniem w opcjach amplitudera. W zestawie jest subwoofer, amplituder i 5 głośników. Podpięcie pod TV wygląda w ten sposób, że HDMI wpisałem w HDMI OUT i do TV, optical również do portu w TV, Subwoofer z amplituderem i głośniki. I teraz nie wiem czy w TV SONY muszę też coś zmienić czy już nie. Za wszelkie rady bardzo dziękuję 😀