logo elektroda
logo elektroda
X
logo elektroda
REKLAMA
REKLAMA
Adblock/uBlockOrigin/AdGuard mogą powodować znikanie niektórych postów z powodu nowej reguły.

Ruter LTE z agregacją pasm - czy warto? Opinie użytkowników

Robert2024 11 Lut 2024 21:11 855 3
REKLAMA
  • #1 20956977
    Robert2024
    Poziom 6  
    Posty: 18
    Ocena: 15
    witam wszystkich mam pytanie odnośnie rutera z agregacją pasm marka model obojetnie chodzi o sama funkcje
    pytanie czy ta funkcja sprawdza się w użytkowaniu i jaka jest różnica czy wogóle jest w porównaniu do typowego rutera LTE BEZ AGREGACJI PASM
    dziękuje
    chodzi mi o opinie kogoś kto takowy ruter z agr.pasm używał nie odpowiedzi w stylu "użyj google"
    mysle o kupnie rutera lte z agregacja pasm mam zwykły ruter lte tp-linka...
  • REKLAMA
  • #2 20957018
    Konto nie istnieje
    Poziom 1  
  • REKLAMA
  • #3 20957038
    matek451
    Poziom 43  
    Posty: 31154
    Pomógł: 4337
    Ocena: 5769
    A jaki operator, z którego BTS-a korzystasz i jaki masz osiagi na tym złomie z TP-Linka? Dobór routera z agregacja pasm LTE na podstawie tych danych. A co do zalet to nie ma co porównywać sprzętu z modemem LTE4 kat do współczesnego z agregacja 3/4 pasm LTE QAM256 czyli od 12 kat. LTE wzwyż, dzieli je przepaść. Uzyskiwane prędkości 3-4 szybsze. Agregacja 3/4 pasm LTE pozwala mieć 100-300Mb/s jesli sektor z którego korzystamy nie jest zapchany.
    Pomogłem? Kup mi kawę.
  • #4 20958573
    mokujinkasz
    Poziom 10  
    Posty: 15
    Witam, podepnę się do tematu. Jaki czteropasmowy router (do czteropasmowej agregacji) LTE wybrać? Powinien posiadać możliwość podpięcia dwóch anten zewnętrznych i zależy mi na niskiej cenie. Router będzie pracował w sieci Plus i będzie pracował na Bts: 8579844 - link do btseatch
REKLAMA