Witam,
podpowie ktoś jak prawidłowo podłączyć Shelly 1 Plus do Nice Robus 600 (centralka RBA3/C)? Już raz coś zwarłem i musiałem oddać centralkę do przejrzenia. Czy jest możliwość podłączenia tak żeby było widać status bramy (otwarta/zamknięta/otwieranie/zamykanie)? Dziękuję za pomoc.
Edit.
Czy takie połączenie będzie ok? Mogę SCA podłączyć pod SW?
podpowie ktoś jak prawidłowo podłączyć Shelly 1 Plus do Nice Robus 600 (centralka RBA3/C)? Już raz coś zwarłem i musiałem oddać centralkę do przejrzenia. Czy jest możliwość podłączenia tak żeby było widać status bramy (otwarta/zamknięta/otwieranie/zamykanie)? Dziękuję za pomoc.
Edit.
Czy takie połączenie będzie ok? Mogę SCA podłączyć pod SW?