Cześć,
Posiadam w swoim nowo budowanym domu bramę Hormann z ww. napędem i rolety na systemie Mobilus. Jako, że do sterowania roletami będę używał aplikacji od Mobilusa - chciałbym podpiąć też pod nią bramę. Muszę zastosować moduł C-GR, tylko pytanie jak go podłączyć i nie wiem czy dobrze myślę. Moduł Mobilusa ma 2 wyjścia (strzałka góra i dół). Czy dobrze rozumiem, że oba przewody z modułu Mobilusa muszę podłączyć w wejścia start w napędzie bramy? W załącznikach wysyłam zdjęcie napędu bramy i schemat od Mobilusa. Z góry dzięki za odpowiedzi i jeśli o czymś nie dopisałem to dajcie znać.
Posiadam w swoim nowo budowanym domu bramę Hormann z ww. napędem i rolety na systemie Mobilus. Jako, że do sterowania roletami będę używał aplikacji od Mobilusa - chciałbym podpiąć też pod nią bramę. Muszę zastosować moduł C-GR, tylko pytanie jak go podłączyć i nie wiem czy dobrze myślę. Moduł Mobilusa ma 2 wyjścia (strzałka góra i dół). Czy dobrze rozumiem, że oba przewody z modułu Mobilusa muszę podłączyć w wejścia start w napędzie bramy? W załącznikach wysyłam zdjęcie napędu bramy i schemat od Mobilusa. Z góry dzięki za odpowiedzi i jeśli o czymś nie dopisałem to dajcie znać.