Dzień dobry mam problem z prysznicem firmy groche leci ciepła woda u góry z deszczownicy jak przełączam na słuchawkę to leci zimna nie ma ciepłej wie ktoś co może być przyczyną dzięki
Czy wolisz polską wersję strony elektroda?
Nie, dziękuję Przekieruj mnie tamWotas1978 napisał:Słuchawkę odłączyłem i jest bez zmian
Wotas1978 napisał:jak do tego dojść ma ktoś jakiś pomysł