Brama FAAC 740 wszystko było ok, teraz chcę otworzyć/zamykać bramę, to muszę trzymać wciśnięty przycisk, żeby się zamknęła/otworzyła, co mogło się stać?
W międzyczasie nikt nie dłubał przy centrali?
Sprawdź, jaką wartość ma parametr LO w menu podstawowym. Jeśli ktoś albo coś przestawił go na wartość C , ustaw na EP (jak wchodzić i ustawiać - jasno jest opisane w instrukcji). Po przestawieniu przeleć przez wszystkie pozycje menu aż wyświetlacz pokaże 00 (lub 02 albo 03) czyli stan bramy, wtedy dopiero centrala zapamięta ustawienia.
Sprawdziłem wszystkie połączenia styków, dokręciłem, nic nie pomogło, kilka razy reset i dalej tak samo, w końcu zmieniłem z EP na E i ruszyło, może faktycznie jakieś przepięcia na sieci, póki co działa :/