Witam. Jestem posiadaczem Seata Ibiza 2004 75 kM benzyna. Mam problem z odpaleniem. Rano po przyjeździe do pracy zgasiłem, po pracy odpalił na sekundę i zgasł. Od tamtego momentu nie odpalił. Na początku nie pokazywał żadnych błędów. Po kilku próbach odpalenia wyskoczył błąd P2101. Uznałem, że wymiana przepustnicy rozwiąże problem, jednak po wymianie na nową auto zachowywało się jak wcześniej (nie odpalało). Jeszcze raz usunąłem błąd i spróbowałem odpalić (bez zmian). Nadmiernie iż pompa paliwa po przekręceniu stacyjki na zapłon załącza się. Prąd jest do niej normalnie podawany. Jeśli ma ktoś jakieś pomysły, chętnie posłucham.