Kupiłem falownik OffGrid PowMR 6.2 kW, posłuchałem doradztwa pewnego youtubera „Marko”, że doskonale sprawdzi się do grzania wody. Niestety nie nadaje się, a wielu z was faktycznie doradzało inne rozwiązanie, ale nic. Falownik może kiedyś się przydać do magazynu energii, więc go zostawię, a postanowiłem zakupić coś typowego do grzania wody w bojlerze. Wiele do wyboru nie ma, więc chciałem zapytać, co możecie polecić.
Moja instalacja to 3,6 kW, 295,2 V.
Poniżej falowniki, jakie znalazłem na Allegro, no chyba że macie swoje sprawdzone modele, to prosiłbym o poradę. Dziękuję
Moja instalacja to 3,6 kW, 295,2 V.
Poniżej falowniki, jakie znalazłem na Allegro, no chyba że macie swoje sprawdzone modele, to prosiłbym o poradę. Dziękuję