Witam
Mam prawdopodobnie problem z dekoderem DUALBOX+. Po wymianie anteny pojawił się nietypowy problem, który chyba jest spowodowany uszkodzeniem samego dekodera. Nie jestem pewien.
Jeśli wejdę w menu anteny mam sygnał na sat1 i sat2
Gdy przejdę do menu Miernik sygnał to mam sygnał tylko sat2.
Gdy przejdę na tryb jeden kabel to w menu anteny jest sygnał a gdy wchodzę w miernik sygnału sygnał znika po sekundzie.
Czy to możliwe że nastąpiła awaria dekodera?
Mam prawdopodobnie problem z dekoderem DUALBOX+. Po wymianie anteny pojawił się nietypowy problem, który chyba jest spowodowany uszkodzeniem samego dekodera. Nie jestem pewien.
Jeśli wejdę w menu anteny mam sygnał na sat1 i sat2
Gdy przejdę do menu Miernik sygnał to mam sygnał tylko sat2.
Gdy przejdę na tryb jeden kabel to w menu anteny jest sygnał a gdy wchodzę w miernik sygnału sygnał znika po sekundzie.
Czy to możliwe że nastąpiła awaria dekodera?