Witam, chciałbym zapytać się o pompę do wody, która by rozwiązała mój problem.
Jestem podłączony do prywatnego wodociągu, spółki lata temu było dobre ciśnienie na cały dom i się coraz bardziej psuje. Zbudowaliśmy zbiornik na wodę i hydrofor, ale teraz nawet czasem nie dochodzi do zbiornika. Dlatego zastanawiam się, czy jest taka pompa, żeby mogła pociągnąć wodę na sucho. Do miejsca, które zaczyna się spadek terenu, jest ok. 150 m.
Jestem podłączony do prywatnego wodociągu, spółki lata temu było dobre ciśnienie na cały dom i się coraz bardziej psuje. Zbudowaliśmy zbiornik na wodę i hydrofor, ale teraz nawet czasem nie dochodzi do zbiornika. Dlatego zastanawiam się, czy jest taka pompa, żeby mogła pociągnąć wodę na sucho. Do miejsca, które zaczyna się spadek terenu, jest ok. 150 m.