witam mam kłopot z directX 9.0c odkąd go zainstalowałem to żeby grać musi kilka razy się gra wyłączyć żeby zaskoczyła jakim programem moge usunąc directX
Moderowany przez jankolo:temat przeniosłem z dzialu Hardware