Witam, mam pewną zagwozdkę, jak działa instalacja elektryczna w kopalni. Wiedząc, że jest tam układ sieci IT, to na jakiej zasadzie działają tam urządzenia takie jak lampy na 230 V, gdzie stosuje się same fazy, które każda ma napięcie, jak to działa?