Cześć wszytkim. Jestem graczem competetive cs2, wlasnie skladam kompa, jedynym moim mankamentem jest dobór płyty gdyż troche ogranicza mnie budżet, ale jedynym i najwiekszym kryterium, które mnie blokuje jest karta sieciowa. Dużo sie oczytałem, że realteki są złe, że lepszy intel, że intel mniej procka zużywa i ma mniejsze opóźnienia w grze online. Czy poważnie jest to taka różnica midzy tymi chipami? Czy to wpłynie na moje doświadczenia z gry, opóźnienie itd? Wiekszość płyt ma karte sieciową realtek, ale jeżeli naprawde różnica ma być chodź w najmniejszym stopniu odczuwalna to wolałbym wybrać płyte z Intel I225-V chipem..
Proszę o pomoc.
Pozdrawiam
Proszę o pomoc.
Pozdrawiam