Jak nie masz hydrostatu z demobilu to zaryzykuj, kup, podstaw i sprawdź
Link alledrogo
Link alledrogo
Czy wolisz polską wersję strony elektroda?
Nie, dziękuję Przekieruj mnie tamstiff12 napisał:Po wypięciu i wpięciu wszystkich pinów pralka działa poprawnie. Niestety po 2 uruchomieniach, problemnpowraca. Sprawdzałem moduł nie widzę uszkodzeń. Jak poruszać modułem w czasie napełniania to na chwilę wyłącza elektrozawór.
stiff12 napisał:raz po raz udaj jej się wyłączyć wodę i program idzie dobrze.