Czy wolisz polską wersję strony elektroda?
Nie, dziękuję Przekieruj mnie tamLeDy napisał:
Nie stosuje opasek.
andpol 33 napisał:Co Ty opowiadasz? Czarne pękają? Kruszeją tak jak białe? A po jakim czasie? Ja czasami kupuję właśnie Conotecha. Ręce opadają... Klient ostatnio do mnie dzwonił. Opaski (niby odporne na UV) spadły wszystkie po pierwszej zimie.
aszewczyk107 napisał:
LeDy napisał:To nie jest szczęśliwe miejsce dla anteny SAT
andpol 33 napisał:Czarne pękają?
_kli_ napisał:wygląda to tak, jakby antena była zamontowana za wysoko i dach przysłaniał część jej lustra.
Darek.S napisał:Dostałem filmik od Mikołała (MR Serwis) gdzie pokazuje jak pęka 8-mio letni czarny Conotech. Niestety nie mogę go znalależć.
Darek.S napisał:Rusztowanie to dobra okazja by obniżyć ciut talerz
andpol 33 napisał:Teraz to już kleję taśmą a na to opaska.