Witam, mam problem z pralką Gorenje. Pralka nie odpompowywała wody, rozkręciłem przedni panel, żeby dostać się do pompki (jak się później okazało, trzeba odkręcić "plecy pralki"). Wyczyściłem filtr, przepłukałem wąż odpływowy, wirnik pompki pracuje, elektrycznie się kręci, ale teraz mam problem z wyświetlaczem. Po ponownym załączeniu pralki do prądu wyświetla jakieś hieroglify. Czy ktoś może wie, co może pomóc?
AI: Jaki dokładnie model pralki Gorenje posiadasz?
Pralka z serii Wave Active
AI: Czy podczas czyszczenia filtra lub rozkręcania pralki zauważyłeś jakieś zalanie, uszkodzenie przewodów albo czy coś mogło się przypadkowo odłączyć?
Raczej nie
AI: Jaki dokładnie model pralki Gorenje posiadasz?
Pralka z serii Wave Active
AI: Czy podczas czyszczenia filtra lub rozkręcania pralki zauważyłeś jakieś zalanie, uszkodzenie przewodów albo czy coś mogło się przypadkowo odłączyć?
Raczej nie