Witam, mam pytanie. Niechcący ktoś wykasował mi kluczyk i kartę w Mazda CX-7 z 2008 roku. Wyskakuje błąd: próba kradzieży, auto unieruchomione. Kiedy chcę dodać komputerem kluczyk, wyskakuje mi, aby wpisać kod PCM, ale który to jest ten kod?
Czy wolisz polską wersję strony elektroda?
Nie, dziękuję Przekieruj mnie tam