Router mobilny ALCATEL czy możliwa praaca bez akumulatoka?
Dodano po 11 [minuty]:
Witam.
Urządzenie mobline ALCATEL działało poprawnie az do dnia dzisiejszego. W pewnym momęcie urządzenie padło i przestało działać. Nie pomogła zmiana zalilacza ( USB 5V) , po wymianie
zasilacza urządzenie dalej nie obudziło sie, wyjąłem baterie i ponownie założyłem i urządzenie działa az do dnia dzisiejszego.
Jednak bateria jest mocno spuchnięta więc jest obawa o jej stosowanie.
Baterie mozna oczywiście kupić na necie , ale nie w tym sprawa, pytanie polega na tym? Czy możliwa jest praca owego urządzenia bez wspomianej bateri , która w zasadzie nic mi nie daje
ponieważ jak padnie zasilanie to urządzenia wifi odbiorcze zasilane są z zasilaczy nie będą pracowac.
Pewien fachowiec stwierdził że urządzenie bez bateri z samym zasilaczem nie będzię pracować poprawnie i będzię się wyłączać napiszczie co o tym myślicie.
Z uwagi na fakt że akumulator jest bardzo spuchnięty istnieje obawa o pożar więc jakie rozwiązanie jest dla mnie najlepsze?
Po podłączenu urzazenia bez bateri dioda ładowania bateri mruga na czerwono ale urzżdzenie pracuje porawnie.
Dodano po 1 [minuty]:

Dodano po 50 [sekundy]:
Dodano po 11 [minuty]:
Witam.
Urządzenie mobline ALCATEL działało poprawnie az do dnia dzisiejszego. W pewnym momęcie urządzenie padło i przestało działać. Nie pomogła zmiana zalilacza ( USB 5V) , po wymianie
zasilacza urządzenie dalej nie obudziło sie, wyjąłem baterie i ponownie założyłem i urządzenie działa az do dnia dzisiejszego.
Jednak bateria jest mocno spuchnięta więc jest obawa o jej stosowanie.
Baterie mozna oczywiście kupić na necie , ale nie w tym sprawa, pytanie polega na tym? Czy możliwa jest praca owego urządzenia bez wspomianej bateri , która w zasadzie nic mi nie daje
ponieważ jak padnie zasilanie to urządzenia wifi odbiorcze zasilane są z zasilaczy nie będą pracowac.
Pewien fachowiec stwierdził że urządzenie bez bateri z samym zasilaczem nie będzię pracować poprawnie i będzię się wyłączać napiszczie co o tym myślicie.
Z uwagi na fakt że akumulator jest bardzo spuchnięty istnieje obawa o pożar więc jakie rozwiązanie jest dla mnie najlepsze?
Po podłączenu urzazenia bez bateri dioda ładowania bateri mruga na czerwono ale urzżdzenie pracuje porawnie.
Dodano po 1 [minuty]:
Dodano po 50 [sekundy]: