Zamrażarka skrzyniowa 600 l
W w/w zamrażarce uszkodzona jest sprężarka VESA11C (inwertorowa na R600A) i z powodu długiego czasu oczekiwania chciałem ją zastąpić zwykłą, ale nie bardzo wiem, jakiej mocy chłodniczej (oryginalna ma przy 4600 obr./min 350 W przy -25°C). I nie wiem, czy tak można. Sterowanie zamrażarki jest realizowane za pomocą mechanicznego termostatu, więc po załączeniu się działa pełną mocą. Z tego, co widzę w hurtowniach, to zwykła sprężarka na R600a o takiej mocy na minusie to duże bydlaki.
W w/w zamrażarce uszkodzona jest sprężarka VESA11C (inwertorowa na R600A) i z powodu długiego czasu oczekiwania chciałem ją zastąpić zwykłą, ale nie bardzo wiem, jakiej mocy chłodniczej (oryginalna ma przy 4600 obr./min 350 W przy -25°C). I nie wiem, czy tak można. Sterowanie zamrażarki jest realizowane za pomocą mechanicznego termostatu, więc po załączeniu się działa pełną mocą. Z tego, co widzę w hurtowniach, to zwykła sprężarka na R600a o takiej mocy na minusie to duże bydlaki.