Dzień dobry,
Audi A6 C6 2.0 TDI 11/2010
Webasto bardzo dymi i śmierdzi po odpaleniu przez kilka minut. Czy ktoś mógłby proszę naświetlić temat, jak się do tego zabrać?
Znam tylko suche ogrzewanie z ciężarówek, słyszałem natomiast, że w osobowych trochę inaczej to zbudowane.
Słyszałem, że nie ma żadnego "sitka" do wymiany (jak w ciężarowych), tylko że niby jakieś lejki trzeba przeczyścić czy coś podobnego, ale zanim wymontuję, wolę być bardziej pewnym, co mnie czeka.
Z góry dziękuję za pomocne wskazówki
Audi A6 C6 2.0 TDI 11/2010
Webasto bardzo dymi i śmierdzi po odpaleniu przez kilka minut. Czy ktoś mógłby proszę naświetlić temat, jak się do tego zabrać?
Znam tylko suche ogrzewanie z ciężarówek, słyszałem natomiast, że w osobowych trochę inaczej to zbudowane.
Słyszałem, że nie ma żadnego "sitka" do wymiany (jak w ciężarowych), tylko że niby jakieś lejki trzeba przeczyścić czy coś podobnego, ale zanim wymontuję, wolę być bardziej pewnym, co mnie czeka.
Z góry dziękuję za pomocne wskazówki