Witam Panów
Posiadam kompresor olejowy 24l jednotłokowy ,wcześniej był w nim zamontowany presostat 8bar, czy dopuszczalne jest zamontowanie presostatu 10bar?
Pozdrawiam i dziękuje za informację
Posiadam kompresor olejowy 24l jednotłokowy ,wcześniej był w nim zamontowany presostat 8bar, czy dopuszczalne jest zamontowanie presostatu 10bar?
Pozdrawiam i dziękuje za informację