CAME ZBX7. Czyściłem kostkę przy bramie i teraz brama się otwiera, ale się nie zamyka. Poczytałem posty i połączyłem 2 z C1, a także zmieniłem pozycję zworki nr 7. Nic to nie dało. Zmierzyłem napięcie na 10-11 i jest zero, choć wg. instrukcji powinno być 24 V. Wszystkie bezpieczniki są OK. Co powinienem jeszcze sprawdzić?